768

 

آمار بازدید سایت

امروز299
دیروز218
این هفته1447
این ماه2847
کل بازدید250441

آی پی بازدیدکنندگان : 54.234.114.202

معرفی و تاریخچه

                      موسسه آموزش عالی آئین کمال ارومیه بارعایت قوانین تاسيس موسسات آموزش عالي و دانشگاه هاي غيردولتي در سال 1378 به همت و کوشش 7 نفر از اساتيد فاخر و توانای دانشگاهی در شهر ارومیه(استان آذربایجان غربی) تاسيس گرديد . پذيرش دانشجو در اين دانشگاه مانند ساير دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي وابسته به وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري توسط سازمان سنجش آموزش کشور و از طريق آزمون سراسري صورت مي پذيرد . پذيرفته شدگان از مرحله ثبت نام تا مرحله فراغت از تحصيل از کليه جهات آموزشي ، دانشجويي ، انضباطي ، پرداخت شهريه و ... تابع مقررات مصوب شوراي عالي انقلاب فرهنگي و وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري مي باشند .

   اين دانشگاه فعالیت خود را با 4 رشته تحصيلي و با تعداد 100 دانشجو آغاز کرد . در حال حاضر موسسه آموزش عالی آئین کمال ارومیه دارای 25 رشته تحصيلي در مقطع کارشناسي، کاردانی و 5 رشته در مقطع کارشناسی ارشد می باشد .این دانشگاه توانسته است علاوه بر استفاده از توانایی های اساتید مجرب دانشگاهی از بسياري از اساتيد مجرب و توانای دانشگاه ارومیه نیز بهره گيرد .

اين دانشگاه تابع مقررات آموزشي مصوب شوراي عالي انقلاب فرهنگي و وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري مي باشد و مدارک کاردانی ،کارشناسي و کارشناسی ارشداز طرف وزارت فوق صادر خواهد شد.

تمام حقوق این سایت برای موسسه آموزش عالی کمال محفوظ است

  گروه شرکت های سماسامانه (شرکت فناوران اطلاعات وانا)

 

تحصیلات تکمیلی

فرم پروپوزال